O mnie

O mnie

Nazywam się Karolina Zarębska-Marchwińska. Jestem radcą prawnym i mediatorem.

Niezależnie od natury problemu, moim celem zawsze jest znalezienie rozwiązania, które będzie najlepiej odpowiadało potrzebom i oczekiwaniom moich klientów. Jako zwolenniczka polubownego rozwiązywania sporów wierzę w to, że wiele spraw można zakończyć bez długotrwałych procesów sądowych. Zapewniam dyskrecję i pełne wsparcie na każdym etapie sprawy. Dzięki mojemu doświadczeniu i wiedzy prawniczej, mogę pomóc Ci przejść ze spokojem przez nawet najbardziej skomplikowane sytuacje prawne.

Radca prawny

Pomocą prawną zajmuję się od ponad 16 lat. Zawód prawnika wykonuję od 2008 r., a od 2011 r. jestem radcą prawnym wpisanym na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Opolu.

Zanim założyłam własną kancelarię przez wiele lat zdobywałam wiedzę i doświadczenie wykonując pracę w kancelariach prawnych.

Posiadane doświadczenie w prowadzeniu obsługi prawnej pozwala mi na zaoferowanie kompleksowej pomocy w zakresie różnorodnych spraw, począwszy od sporów rodzinnych, poprzez sprawy z zakresu prawa pracy, aż po sprawy cywilne i handlowe. Stawiam na indywidualne podejście do klienta i problemu, który mi powierza. Zapewniam rzetelność, zaangażowanie i koncentrację na osiągnięciu celu.

Mediator

Kompetencje mediatora pozwalają mi szerzej spojrzeć na rozwiązywanie sporów. Nie zawsze konieczna jest walka w sądzie. Jako prawniczka pomagam znaleźć polubowne rozwiązanie sprawy i wspieram w mediacji. Jako mediator prowadzę postępowania mediacyjne w sprawach rodzinnych, cywilnych, gospodarczych i frankowych.

Jak mogę pomóc

Oferuję pomoc prawną, jak również wsparcie w polubownym rozwiązywaniu konfliktów w drodze mediacji. W swojej działalności zawodowej kieruję się przede wszystkim dobrem klienta, a także etyką zawodową. Udzielana przez kancelarię pomoc objęta jest poufnością i dyskrecją. Otwarcie i szczerze przedstawiam dostępne rozwiązania oraz związane z nimi koszty i zapewniam wsparcie przy wyborze najlepszej opcji.

Sprawdź, w czym mogę Ci pomóc.

oferta mediacje
oferta pomoc prawna

Prowadzę działalność na terenie miasta Opola. Pomagam też na odległość świadcząc usługi online.